LV

RU

EN

ProdukcijaAuksti kūpināta laša un foreles fileja.

Gatavots saskaņā ar tradicionālo norvēģu recepti. Zivis bagātinātas ar Omega-3 un Omega-6, satur ne tikai spilgtu garšas gammu, bet arī labvelīgi ietekmē daudzas cilvēka organisma funkcijas.Karsti kūpināta laša un foreles fileja.

Gatavots kombinācijā ar vairāku veidu garšvielām - citronu un pipariem, vasabi, kakao un čili, medu un riekstiem. Sulīga, barojoša zivju gaļa ideāli piemērota ēšanai jebkurā dienas laikā, kas padarīs jūsu uzturu veselīgu!


Karsti kūpināts lasis un forele.

Šis produkta veids ir ideāls gan ikdienas lietošanai, gan dažādiem svētkiem. Zivju gaļu var pielietot arī dažādu veidu salātu pagatavošanai.Kūpināta mencas fileja.

Mencai piemīt ārstnieciskas īpašības, tā ir garšīga un ar zemu kaloriju saturu, bagāta ar olbaltumvielām un citām veselīgām vielām.


Dažādi stores izstrādājumi.

Mēs piedāvājam dažādus stores izstrādājumus - kūpināti stores filejas gabaliņi citronželejā, zivju bumbiņas ar dažādu mērču piedevām utt. Regulāra stores lietošana uzturā, kurā ir veselīgas taukskābes, labvēlīgi ietekmē asinsvadu un sirds muskuļu darbību, samazinot holesterīna līmeni asinīs un samazinot miokarda infarkta risku. Stores gaļa pozitīvi ietekmē kaulu audu augšanu un stiprināšanu, kā arī stimulē ādas šūnu atjaunošanās procesus.Dažādi silķu izstrādājumi.

Mēs piedāvājam dažādus siļķu izstrādājumus.

Kontakti

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums.

SIA ,,NIDAROS SEAFOOD LATVIA,,

Roja, Miera iela 3, LV-3264

40203077091

Marija Šandere

info@nidlat.com

+371 25666515